19 червня
Завантажити ще

У Маріуполі загинули подружжя з "Азова", у них залишився син

У Маріуполі загинули подружжя з
Фото: pravda.com.ua

У Маріуполі з різницею майже на місяць загинули подружжя з " Азова ". Про це повідомив заступник командира полку Святослав Паламар ("Калина") у колонці для Української правди.

- Страшно, коли психіка адаптується і захищається, щоб все це витримати. Витримуєш. А потім гинуть твої рідні. Ціла родина. Спочатку чоловік – мій друг – Віталік Таран, він загинув 15 квітня. Алла стала вдовою. А потім 8 травня російська авіабомба вбила і її. Малюк залишився повним сиротою, - написав він.

Паламар розповів, що Віталій був начальником фінансів, а Алла – хрещена його сина – діловодом. У 2014 році майбутнє подружжя поїхало з Красногорівки та стало волонтерами в "Азові". Спершу вони працювали на кухні, а потім оформилися на службу.

- І це історія лише про одну родину. Але ви маєте зрозуміти, що тут йдуть у засвіти цілими сім’ями. Навіть зараз, - наголосив замкомандира "Азова".

15 травня дружини українських військовослужбовців, які перебувають у блокаді на «Азовсталі», провели онлайн -прес-конференцію. Дівчата розповіли, що захисники Маріуполя мають песимістичні настрої. Вони не вірять у переговори і виходять на поверхню рідко, тільки щоб знайти воду.

12 травня віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук повідомила, що Україна веде переговори з Росією щодо обміну 38 тяжко поранених бійців з "Азовсталі" на полонених росіян.