15 червня
Завантажити ще

Боєць "Азова" зворушливо звернувся до українців: Ми обов'язково повернемося

Боєць
Фото: t.me/khimikdavid4308

Український захисник, боєць полку "Азов" Давид Хімік звернувся до всіх українців та закликав їх підтримувати військових, які зараз відстоюють Маріуполь. Про це він написав на сторінці в Telegram.

- Поки не було сітки, прокручував у голові все своє життя, згадував дитинство, місця де був, різні запам'ятовувальні ситуації, все було перед очима як у фільмі. Дуже багато чую від хлопців, що коли вийдуть - одружуються і заведуть дітей, напевно, це основні плани всіх, хто ще не встиг. Хлопці, у яких вже є дружини та діти, коли виходить побачити відео з дітьми – ридають і посміхаються одночасно… Цікаво за цим спостерігати, чи не передаються почуття, як тече життя», - пише український захисник.

Він зазначив, що ворог щодня намагається захопити Азовсталь, але українські захисники дають гідну відсіч та тримають оборону усієї України.

- Ми, як і раніше, сповнені хоробрості і тримаємо оборону, оборону всієї країни. Противник кожен день намагається захопити Азовсталь, бомбить авіацією, артилерією (усім що є) але навіть у найжахливіших умовах ми даємо їм бій, і вони як боягузливі собаки тікають із позицій. Ми не збираємося бути мучениками, ми боремося і за свої життя теж і чекаємо на підтримку, - пише Хімік.

Він закликав українців не зупинятися та продовжувати допомагати підтримку захисників Маріуполя.

- Ви робите велику інформаційну роботу, щоб допомогти нам, продовжуйте так само, підтримуйте нас інформаційно, кричите всім про нас, ви величезні молодці. Хочу, щоб мої друзі ще раз побачили своїх дітей та відчули запах своїх дружин. А я завжди лише хочу бутерброд з великим шматком вареної ковбаси та ряженку з курагою від Простоквашино. Все буде гаразд, ми обов'язково повернемося, - сказав український захисник.

Давид Хімік вступив до полку "Азов" у 2014 році та пройшов у складі полку всі бойові операції – у Мар'їнці, Іловайську, Широкиному, Комінтерновому.