13 червня
Завантажити ще

У Тернопільщині заборонили проводити фестиваль "Файне місто". Організатори кажуть, що гроші пішли б на «Азов»

У Тернопільщині заборонили проводити фестиваль
Фото: nova.te.ua

Оборона Тернопільщини провела засідання, у ході якого прийняла рішення не дозволити проведення фестиваль "Файне місто". Як повідомив голова Тернопільської військововї адміністрації  Володимир Труш, організаторам замість відкритого майданчика запропонували закрите приміщення.

-  Щодо фестивалю "Файне місто", рада оборони Тернопільщини не дозволила проведення цього фестивалю, який має бути 13-14-15 травня. Ми запропонували - закрите приміщення із застосуванням ЗМІ. Саме в такомі форматі, не інакше, - підкреслив Труш.

У відповідь організатори «Файного міста» записали відеозвернення, у якому наголосили, що гроші з заходу йшли у тому числі на озброєння для «Азову».

- Замість тисячі слів писанини ми вирішили записати звернення і пояснити ситуацію. Звертаємось до ОВА Тернопільської області, щоб просто переглянули своє рішення і дозволили нам провести концерти. Хочу нагадати, що ми проводимо не просто так. Від початку війни ми допомагаємо полку «Азов». Вже на 25 мільйонів закуплено різноманітне обладнання для полку. Але ми знаємо, що потреб стає все більше, а коштів – все менше. Тому ми вирішили провести фестиваль – щоб допомогти нашим військовим, - повідомив один з організаторів фестивалю.

Він наголосив, що буде «дотримуватися всіх постанов». Але додав, що  організатори хочуть зрозуміти, «чому одні заходи можуть відбуватися у цей час, а другі ні».  

- В будь-якому випадку хочу наголосити на тому, що нам не заборонили проводити онлайн-формат заходу. Будемо його проводити. Чекаємо артистів та гостей на цьому заході. Але сподіваюсь, що отримаємо дозвіл, як і інші заходи у Тернопільщині, - підкреслили організатори.

«Файне місто» - український музичний фестиваль просто неба, що проходить щорічно в Тернополі від 2013 року. У 2022-му році мав проходити з 13 до 15 травня. У 2021-му році мер Тернополю загрожував закрити фестиваль через те, що на нього запрошена польська блек-метал-група Batushka, що використовує у своєму шоу елементи церковних та літургічних  обрядів.

Новини по темі: Фестивалі Тернопіль Азов