Завантажити ще

Російські окупанти знову відключили у Херсоні мобільний зв'язок та інтернет

Російські окупанти знову відключили у Херсоні мобільний зв'язок та інтернет
Фото: iphones.ru/

Російські окупанти знову відключили мобільний зв'язок та інтернет у Херсонській області. РФ навмисно блокує можливість мешканцям регіону отримувати новини та спілкування між собою, тому що в умовах реальної інформації «всі їхні плани, спроби та «перемоги» це просто фейк», написав на своїй сторінці у Фейсбуці екс-нардеп Сергій Хлань.

- Нав'язувати свої досягнення вони можуть лише в інформаційному вакуумі! Але зараз СБУ разом із мобільними операторами працюють над посиланням сигналу на Херсонщину, тож і цей план окупантів впаде! Гер їм, а не Херсонщину! - Запевнив Хлань.

Інтернет та мобільний зв'язок у Херсонській області було відновлено лише 4 травня. Люди були без українського зв'язку з 30 квітня через обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення операторів від електропостачання.

18 квітня російські окупанти захопили в регіоні вежі та офісні приміщення "Київстару". За даними Netblocks, окупанти перенаправили трафік херсонського провайдера Skynet російським "Міранда Медіа" та "Ростелеком".

Новини по темі: Интернет Новини Херсона