Завантажити ще

Трюдо захопився сміливістю українського собаки-сапера Патрона

Трюдо захопився сміливістю українського собаки-сапера Патрона
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо після візиту в Україну розповів своїм співгромадянам про пса Патрона, який захопив його, який допомагає українським рятувальникам розмінувати звільнені території. У соцмережі він написав, що песик-сапер вже допоміг виявити та знешкодити понад 200 вибухонебезпечних предметів, і запевнив, що уряд Канади розуміє важливість розмінування територій в Україні. Про це він повідомив у Твіттері.

-Зустрічайте Патрона. Він уже допоміг українським силам виявити понад 200 вибухівок, а також допомагає розповідати дітям про небезпеку мін. Днями Президент Зеленський нагородив його та його власника за все, що вони зробили і за все, що вони роблять, – написав Трюдо.

Прем'єр додав, що як і Патрон, уряд Канади розуміє важливість розмінування територій в Україні.

- Минулими вихідними ми оголосили про фінансування, щоб допомогти Україні скласти картку з небезпечних зон, підвищити рівень обізнаності та провести заходи щодо очищення територій якнайшвидше, - зазначив він.

Раніше Державна прикордонна служба України показала відео з собаками, які разом із кінологами пройшли спеціальне навчання у Литві і тепер готові допомагати знаменитому псу Патрону у розмінуванні територій.