Завантажити ще

У Миколаєві запустили воду з Південного Бугу, але пити її не можна

У Миколаєві запустили воду з Південного Бугу, але пити її не можна
Фото: t.me/senkevichonline

У миколаївських будинках, які майже місяць страждають на відсутність водопостачання, запускають подачу води з річки Південний Буг. Вживати її городяни поки що не зможуть, вода призначена для технічних потреб. Про це заявив мер міста Олександр Сенкевич у своєму Телеграм-каналі.

– Вчора почали наповнювати наші резервуари у різних районах міста водою з річки Південний Буг. Попередньо її серйозно очищаємо... Друзі, нагадую, що то технічна вода. У жодному разі її не можна пити або вживати для приготування їжі. Тільки побутові потреби, – написав миколаївський градоначальник.

За його словами, до міської системи також уже підключили частину свердловин. Очікується, що з 8 травня у кранах городян з'явиться вода, але поки що лише у найнижчих точках Інгульського району.

- Думаю, що завтра увечері вода почне з'являтися у найнижчих точках Інгульського району. 9 травня почнемо заповнювати водою магістралі у всьому місті, - анонсував Сенкевич.

Миколаїв залишився без води через пошкодження труб, яке сталося внаслідок обстрілу російськими окупантами. Водопостачання у місті зупинилося 12 квітня. Відремонтувати пошкоджену ділянку фахівцям не вдалося, оскільки на місці аварії триває обстріл. 3 травня уряд виділив 56 млн грн для відновлення подачі води до будинків Миколаєва. Зокрема, кошти будуть спрямовані на буріння нових артезіанських свердловин.

Новини по темі: Вода Новини Миколаєва