5 червня
Завантажити ще

На допомогу легендарному псу Патрону вже поспішають собаки-випускники саперних курсів

На допомогу легендарному псу Патрону вже поспішають собаки-випускники саперних курсів
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Державна прикордонна служба України показала відео із собаками, які разом із кінологами пройшли спеціальне навчання у Литві і тепер готові допомагати знаменитому псу Патрону у розмінуванні територій. Про це розповіли прикордонники на своїй сторінці у Facebook.

- Тримайся, Патроне, їде підкріплення саперів-прикордонників. Найближчим часом до України повернуться прикордонники-кінологи та їхні службові собаки, які навчилися саперної справи у Литві. Собак вчать шукати вибухівку у транспорті, на місцевості, зокрема й у руїнах.

Ці вміння кінологів сьогодні дуже потрібні на всіх ділянках кордону, де можливі диверсії. Особливо небезпечними є прикордонні регіони, звідки Сили оборони України вигнали рашистів. Отже випускники саперного курсу без роботи не сидітимуть, а уславленому чотирилапому саперу з ДСНС України – Патрону – прийде надійна підмога, – пишуть прикордонники.

У середині березня рятувальники вперше показали фото свого талісмана – пса на ім'я Патрон. Чотирилапий друг супроводжує піротехніків усюди. Він любить увагу людей і сир, так що рятувальники при нагоді балують його смачненьким, додали до ДСНС.