Завантажити ще

Бєдняков розповів, що пережила сестра у Маріуполі: Думала, що Києва більше немає

Бєдняков розповів, що пережила сестра у Маріуполі: Думала, що Києва більше немає
Фото: facebook.com/andrey.bednyakov

Відомий український ведучий Андрій Бєдняков розповів про свою сестру з Маріуполя, яка пережила справжній жах у блокадному місті. Зараз вона на безпечній території, але досі переживає, і він майже не говорить із нею про війну. Про це він сказав в інтерв'ю "Слава+".

Бєдняков дуже болісно переживає події у своєму рідному місті Маріуполі. Там війна застала його маму та сестру, які більше двох тижнів не виходили на зв'язок.

Телеведучий вважає, що у Маріуполі ще гірша ситуація, ніж у Бучі. Він зазначив, що його сестра бачила мертві тіла на вулицях, проте про це вони не говорили.

- Ми розмовляли максимум по півтори хвилини з нею, і коли маєш півтори хвилини, ти розумієш, що будь-якої миті може обірватися зв'язок, не хочеться взагалі про це говорити. Ми не говорили про війну, тільки про один одного, як почуваєшся, чи добре, чи все є, ви поїли, чи змогли нарешті десь помитися, є у вас що пити – це найголовніше. Тому що вони не пили нічого, зливали воду з батарей, цей сніг використовували, щоб розтопити та приготувати собі їжу. Тому ці питання є насущними, про війну не розмовляли з нею. Вона пережила такий стрес, такий жах, що я не хочу говорити про це взагалі, – додав він.

Раніше Андрій Бєдняков також зізнався, що невдовзі після того, як його сім'ї вдалося вибратися з Маріуполя, померла його мама, яка тяжко хворіла.