3 жовтня
Завантажити ще

Актриса Віталіна Біблів провела 33 дні у бомбосховищі біля Бучі: Виходила тільки погодувати тварин

Актриса Віталіна Біблів провела 33 дні у бомбосховищі біля Бучі: Виходила тільки погодувати тварин
Фото: facebook.com/vitalina.bibliv

Відома українська актриса, зірка серіалів "Слуга народу", "Жіночий лікар" та "СідОренки-СидорЕнки" Віталіна Біблів розповіла, як більше місяця перебувала на першій лінії фронту та фактично жила у бомбосховищі. Про це вона розповіла програмі "ЖВЛ", передає ТСН.

– Це Бучанський район, село Чайки. Це, звичайно, не Буча, але було дуже гяряче і в нас теж тут. Я 33 доби прожила у бомбосховищі. Я виходила тільки для того, щоб годувати тварин, яких люди залишили на тих, хто не поїхав, — розповіла Біблів.

Актриса зрозуміла, що коли не буде щось робити, то збожеволіє. Тому вирішила, що підніматиме українцям бойовий дух, і придумала записувати смішні відео з "бабою Наташею".

- Мені дуже багато людей писало. З Маріуполя, з Харкова, з підвалів, які чекали на випуски. Мене це дуже мотивувало щоразу виходити. Також волонтерила на місцях. Я стала комендантом свого бомбосховища. Я знала, скільки в мене людей, ми співпрацювали з хлопцями з тероборони, зміцнювала пости, тягала пісок, - розповіла вона.

Актриса дуже близько сприйняла трагедію у Бучі та говорить про неї не стримуючи сліз.

Також, ледве стримуючи сльози, Біблів прокоментувала звірства у Бучі, які відбувалися зовсім неподалік.

- Стільки болю, що пережили ці діти, дівчата… Усвідомлення того, що ми могли бути наступними. Воно все поряд. Що вони прийняли такий біль. Я їх ніколи не забуду. Я буквально вчора говорила своїм сусідам, я тепер зовсім інакше говоритиму, що я проживаю у Бучанському районі, – поділилася Біблів.

Київська область тимчасово перебувала в окупації у лютому-квітні. Після відходу окупантів у селах та містах виявили братські могили. Розкопки ведуться і досі.