Завантажити ще

Врятована кішка з Бородянки отримала ім'я Шафа і виявилася схожою на Grumpy Cat

Врятована кішка з Бородянки отримала ім'я Шафа і виявилася схожою на Grumpy Cat
Фото: zoopatrul.ua

Врятована з сьомого поверху зруйнованої багатоповерхівки у Бородянці кішка стала улюбленицею українських соцмереж, знайшла новий будинок та отримала ім'я. Кішку назвали Шафа на честь знаменитої кухонної шафки з Бородянки, якою залишився висіти на стіні зруйнованого будинку.

Кішка також вціліла у зруйнованому будинку у Бородянці. Вона провела на сьомому поверсі у розбитій бомбардуваннями квартирі два місяці без їжі та води, продемонструвавши дивовижну живучість.

Минулими вихідними кішку, яка сиділа на краю зруйнованої квартири на сьомому поверсі будинку в Бородянці, помітили волонтери і звернулися до ЗооПартруля, який займається порятунком домашніх тварин із закритих квартир. Дістати кішку допомогли співробітники ДСНС Бородняки та Ірпеня. Через день після порятунку Шафе знайшли нову родину, і зараз вона проходить реабілітацію. Огляд у ветеринара показав, що кішка здорова і не отримала жодних ушкоджень.

Кішка Шафа сувора, але почувається непогано. Фото: zoopatrul.ua

Кішка Шафа сувора, але почувається непогано. Фото: zoopatrul.ua

У соцмережах відзначають, що мордочка у Шафи виразна і досить сувора - настільки, що кішка з Бородянки заслужила порівняння з Grumpy Cat. Ця кішка (справжнє ім'я Соус Тардар) свого часу за рахунок похмурого "виразу обличчя" стала мемом і однією з найпопулярніших кішок у Мережі.

Раніше в ЗМІ та соцмережах прославилася стійка кухонна шафка з Бородянки, яка дивом залишилася висіти на стіні в зруйнованому будинку. Тепер він став експонатом музею.