Завантажити ще

В Україні все тепліше, а синоптики просять не хвилюватися та не плутати грім із вибухами

В Україні все тепліше, а синоптики просять не хвилюватися та не плутати грім із вибухами
Фото: Павло ДАЦЬКОВСЬКИЙ.

Погода в Україні 4 травня буде із грозами, а звук грому наразі для українців – додатковий стрес. Про це у прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила синоптик Наталка Діденко.

Протягом дня у середу очікується +14...+17, тепліше, ближче до легкого літа, буде на сході та півдні України, +17...+22 градуси. Дещо свіжіше виявиться повітря у північних та північно-східних областях, +12...+16 градусів. Ночі все ж таки поки ще холодні, найближчої передбачається +5...+9 градусів.

– А от парочка наступних ночей будуть ще й з невеличкими заморозками у більшості областей України, окрім південної частини, – попереджає Діденко.

Атмосферний фронт проходитиме завтра територією України та принесе, незважаючи на військову термінологію, фронт: зовсім мирний дощ та місцями грозу у центральні, західні області, Харківщину, Одещину та Миколаївщину.

- Гроза може спричинити додатковий стрес від звуку грому – враховуйте прогноз погоди! – закликає синоптик.

На півночі істотні опади проллються навряд чи максимум якісь кілька крапель. На південному сході України переважатиме суха погода.

У центральних областях 4 травня може бути сильний вітер переважно північного спрямування.

У Києві середа посвіжішає, вдень очікується близько +15 градусів. Вночі буде близько +5...+7 градусів. А ось у нічні години 5 та 6 травня можливі на околицях столиці заморозки. Дощу 4 травня у столиці якогось серйозного не передбачається.

Раніше синоптики розповіли, якою загалом буде погода навесні-2022 в Україні: вона загалом виявиться прохолодною, і травень достроковою літньою погодою не порадує. Крім того, став відомим точний прогноз погоди на травень -2022.