Завантажити ще

У Бородянці врятували кота, знайденого у зруйнованій висотці над прірвою у сім поверхів

У Бородянці врятували кота, знайденого у зруйнованій висотці над прірвою у сім поверхів
Фото: dsns.gov.ua

Українські рятувальники відгукнулися на пости у соцмережах про кота-бідолаху з Бородянки, якого виявили на сьомому поверсі напівзруйнованого будинку, і провели 3 травня блискавичну спецоперацію. Про це 3 травня у своєму телеграм-каналі повідомила прес-служба ДСНС.

"Бути орком – це залишити своїх убитих бурятів гнити в українській землі, бо руки зайняті вкраденою пральною машинкою. Бути українцем – це побачити у зруйнованому будинку самотнього кота та бити на сполох. Організувати рятувальну операцію зі звільнення нещасної тварини і не здатися. Бути українським рятувальником – це пригнати з іншого міста таку необхідну для порятунку кота автодрабину та зняти бідолаху з висоти сьомого поверху. Бути українцями – бути ЛЮДЬМИ та відчувати відповідальність за тих, кому важко. Допомагати. Рятувати. Воювати. Перемагати", – так описали події понеділка рятувальники.

У ДСНС подякували "ЗооПатрулю" та всім, хто тримав кулачки за цього котика.

"Кажуть, що руді приносять удачу. Нехай вона супроводжує кожне добре серце, яке долучилося до цієї неймовірної рятувальної операції!" – підсумували рятувальники.

Фото
Фото
02 Травня 202216:37

Антон Геращенко додав, що порятунок котика став можливим завдяки допомозі в.о. начальника ДСНС у Київській області Петра Кисельова, який, побачивши перепост новини, яку опублікував у Фейсбуці Євген Кібець,  надіслав спецмашину та рятувальників. За їхньою допомогою кота вдалося врятувати.

– На фотографії Євген тримає врятованого кота. Зараз його відвезуть до ветеринара для огляду та лікування. Прекрасні новини, – підсумував Геращенко.

Раніше у ЗМІ та соцмережах прославилася стійка кухонна шафка з Бородянки, яка дивом залишилася висіти на стіні у зруйнованому будинку. Тепер вона стала експонатом музею.