28 березня
Завантажити ще

Нововведення в "Діє": COVID-сертифікати більше не будуть зникати після закінчення терміну дії

Нововведення в
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

У додатку "Дія" з'явилося важливе нововведення щодо сертифікату вакцинації від коронавірусу. Тепер сертифікат, у якого закінчився термін дії, не зникатиме з програми – історія вакцинації від COVID-19 залишиться у смартфоні. Про це повідомили у прес-службі " Дії ".

- Таким чином, ми хочемо залишити в додатку історію вашої вакцинації від COVID, – повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. - Якщо сертифікат закінчився термін, і він зник із програми, його можна замовити знову - в розділі Послуги в додатку.

Сертифікат про вакцинацію від коронавірусу з позначкою "Термін дії сертифікату в України закінчився" не валідуватиметься, проте з ним можна отримати бустерну дозу, а не вакцинуватися заново.

Нововведення важливе для людей, які втратили зв'язок зі своїм сімейним лікарем або евакуювалися в межах України або за кордон.

- Вони зможуть показати медпрацівнику, скільки в них вакцин – одна, дві або бустерна доза, – додав Федоров.

Раніше українців попередили, що шахраї розповсюджують фейковий чат-бот державної платформи "Дія". За посиланням, яке вони надсилають, кожен, хто офіційно працює в Україні, нібито має можливість отримати грошову підтримку від держави – 3000 гривень.