Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
17 квiтня
Завантажити ще

Сонячне затемнення 30 квітня 2022 року: що можна і що не можна робити

Сонячне затемнення 30 квітня 2022 року: що можна і що не можна робити
Фото: tv.ua

Перше сонячне затемнення 2022 року відбудеться у суботу, 30 квітня. Воно пройде о 23:27 за київським часом. Крім того, цього ж дня Місяць оновить свій цикл у сузір'ї Тельця. Явище буде видно у Південній Америці, а також у південній та південно-східній зонах акваторії Тихого океану, у крайній південно-західній зоні акваторії Атлантичного океану та на деяких ділянках тихоокеанського узбережжя Антарктиди.

Сонячне затемнення 30 квітня 2022 року буде частковим і започаткує коридор затемнень, в якому також відбудеться повне місячне затемнення 16 травня. Ще одне часте затемнення Сонця відбудеться 25 жовтня.

Астролог Юлія Погорельченко зазначає, що затемнення Сонця очікується на осі Телець-Скорпіон. Це затемнення продовжує тему затемнень від 4 грудня 2021 року. Ситуації, які були актуальні для вас тоді - щось було розпочато - повторяться або набудуть нової сили чи забарвлення. Також ряд цих затемнень відображатиме луну з 2013-го, 2004-го років, коли затемнення були на цій же осі. Зазвичай ситуації циклічні.

Затемнення Сонця діє як звичайна дитина, що показує слабкість, незахищеність. Це як початок циклу, початок життя. У цей період багато жінок відчують свою незахищеність, безсилля, відзначатимуться максимальні емоції (причому забарвлення - ейфорія або розчарування - буде у кожного своє).

Теми, яких торкнеться це затемнення у світовому та особистому порядку, - ресурси, фінанси, природа, жінки, майно.

Виявляти якусь ініціативу чи активність краще з 30-го по 6 травня. Краще займатися продажем, ніж покупкою, прибирати все зайве, позбавлятися залежностей.

- Що робимо напередодні – зберігаємо спокій, сидимо як мишки, очищаємо простір – я за фізичне очищення (прибирання, чищення кутів, гардеробу, всіх приміщень), непотрібні вам люди підуть у цей період у будь-якому разі. До речі, все, що ви не вирішите у цей період, повернеться до вас восени наступного ряду затемнень. Тож час діяти! - закликає астролог.

Затемнення 30 квітня змусить багатьох переглянути свої відносини з грошима та фінансовими питаннями і подарує шанс поглянути на життя по-новому та знайти джерела додаткового заробітку чи визначитись із пріоритетами.

Сонячне затемнення-2022 – що можна робити

Сонячне затемнення – не найсприятливіший період для людини. Проте коридор затемнень 2022 року може пройти з меншими втратами, якщо витрачати енергію раціонально.

У день сонячного затемнення можна розпочинати вивчення чогось нового. Люди стають більш сприйнятливими до нової інформації та швидше засвоюють отримані знання. Також у цей період добре позбавлятися набридлої роботи та займатися пошуками нової, а також переїжджати на нове місце проживання.

У день затемнення потрібно більше уваги приділяти своїм бажанням і відчуттям. Прогулянки на свіжому повітрі та легкі фізичні навантаження підуть на користь. Прислухайтеся до інтуїції й розвивайте творчу енергію.

Що не можна робити у сонячне затемнення

  • Провокувати конфлікти – сварка цього дня може закінчитись грандіозним скандалом.
  • Діяти під впливом емоцій, приймати імпульсивні рішення – можна пошкодувати про необачні вчинки.
  • Піддаватися спокусам.
  • Лінуватися – потрібно використовувати сонячну енергію по максимуму.
  • Приймати важливі рішення.
  • Розпочинати нове.
  • Брати у борг і позичати.
  • Міняти роботу.
  • Проводити хірургічні втручання.

Раніше астрологи назвали найнебезпечніше затемнення 2022 року: це травневий кривавий місяць. Також ми публікували розклад найкрасивіших зорепадів на 2022 рік.