Завантажити ще

Українські рятувальники потролили МНС Росії через пожежі в Сибіру

Українські рятувальники потролили МНС Росії через пожежі в Сибіру
Фото: pixabay.com

Українські рятувальники звернули увагу на масштабні пожежі, які зараз охопили російські регіони, зокрема й Сибір. Але замість того, щоб рятувати своїх співгромадян та ліси, рятувальники МНС Росії зараз воюють в Україні. Про це пише прес-служба ДСНС України у Facebook.

Багато світових видань вже звернули увагу на те, що лісові пожежі в Сибіру вийшли з-під контролю через те, що Росія відправила рятувальників на війну в Україну. Таким чином, мешканцям цього величезного за площею регіону РФ немає сенсу розраховувати на МНСників. Подібна ситуація і в інших російських регіонах, де спалахують пожежі.

Виглядає це парадоксально: адже замість порятунку своїх співгромадян російська влада "рятує" якісь незримі ідеї "російського миру" в Україні, зазначили українські рятувальники.

- МНС Росії, спиш? Ми тут пошукали інформацію, у що вірять ваші російські вогнеборці, до кого звертаються за допомогою у захисті, кого вважають своїми покровителями та оберегами. І кого ви, зрештою, зрадили, почавши сповідувати віру в "Z" і заплющивши очі на страждання людей братнього, як ви кажете, народу, - наголосили вони.

Як з'ясувалося, захисниками російських МНС, за твердженням автора однієї з російських статей, вважаються "Микола Угодник, Микита Бесогон, Свята великомучениця Варвара Іліопольська та Святий Флоріан".

- Як вам працюється, шановні колеги, коли ваші захисники відвернулися від вас? А знаєте чому? Їм соромно дивитися, як ви шикуєтеся у формі літери "Z", демонструючи солідарність з вашими вбивцями, злочинцями та ґвалтівниками. Ви вперто не читаєте знаки, які вам надсилає небо, перетворюючи вашу землю на пекло і продовжуєте шукати слід НАТО у власних гріхах, - звернулися українські рятувальники до російських МНСників.

Раніше рятувальники вперше показали фото свого талісмана – пса на ім'я Патрон. Чотирилапий друг супроводжує піротехніків усюди. Він любить увагу людей і сир, так що рятувальники при нагоді балують його смачненьким, додали до ДСНС.

Фото
Фото
27 Квiтня 202214:10