Завантажити ще

Росіянка, що живе у Швеції, втратила роботу після резонансного відео з образою українки

Росіянка, що живе у Швеції, втратила роботу після резонансного відео з образою українки
Фото: Скриншот з відео youtube.com/watch?v=RxqVE80fWZ4

У Швеції з приватної школи Lernia звільнили росіянку, яка оскандалилася нападом на українку біля будівлі російського посольства у Стокгольмі. відповідну заяву опубліковано на сайті установи, в якій працювала скандалістка.

- Нам стало відомо про відео, на якому співробітник Lernia словесно нападає на іншу людину. Хочемо уточнити, що людина, яка загрозливо виражається, нині не перебуває на службі і не повернеться на роботу до Lernia. Ми рішуче дистанціюємося від тих образливої думки, яку висловлює на відео ця людина, – зазначено у заяві установи.

Тим часом, посольство Швеції в Україні повідомило, що поскаржилося на росіянку в поліцію.

- Посольство вже звернулося до шведських правоохоронних органів з проханням надати правову оцінку вказаному вчинку та вжити заходів реагування. Подібні висловлювання та поведінка не повинні бути проігноровані. Ця особа має понести передбачену законодавством відповідальність, - йдеться у повідомленні.

Користувачі мережі ідентифікували особу росіянки, яка напала на українку. Нею виявилася 70-річна Євгенія Карлссон (дівоче прізвище – Денисова). Судячи з інформації, опублікованої в її Фейсбуці, родом жінка із Санкт-Петербурга, але проживає та працює у Швеції.

Зривала українські прапори, після чого напала на українку

Йдеться про скандал, який стався 25 квітня біля будівлі посольства РФ у Стокгольмі. Українка стала свідком того, як росіянка зривала українську символіку та розкидала її дорогою. Наша співвітчизниця поцікавилася, чому жінка псує українську символіку, на що у відповідь була скандальна мова росіянку. На опублікованому відео чути, як громадянка РФ ображає дівчину та принижує.

- Ви ж фашисти - тухлі, брудні, що вийшли з російського народу... Ти все життя будеш нещасна, жебрак, брудна, в кросівках і штанах за 150 крон. І нікуди ти звідси не втечеш. Так. А у мене ось плащ за 25 тисяч, і косинка, і сумка. Ти навіть не уявляєш, що я з тобою зроблю. У мене така сила є, – загрожувала росіянка.

Після кількох хвилин образ на адресу дівчини росіянка заявила, що всі українки приїжджають до Швеції, щоб "мити підлогу" або надавати сексуальні послуги.

Фото:.facebook.com/helgakayda

Фото:.facebook.com/helgakayda

Небайдужі люди встановили особу скандалістки

Цього ж дня постраждала українка опублікувала пост у мережі, де попросила небайдужих людей допомогти встановити особистість скандалістки.

- Мій день сьогодні розпочався із зустрічі з цією милою російською леді, яка викидала українську символіку та наступала ногами на український прапор. Це було біля російського посольства у Стокгольмі на шляху додому. Я зупинилася і почала фотографувати. Вона сама підійшла до мене та почала вербально нападати. Потім я ввімкнула камеру і спитала, навіщо вона це робить. Відповідь була така - тому, що я "нацистка, повія, виглядаю потворно, мій одяг дешевий, і я скоро помру", - написала дівчина у своєму Фейсбуці.

Пізніше українка уточнила, що після того, як особу росіянки вдалося встановити - керівництву школи, в якій вона працює, було направлено зняте відео. Також наша співвітчизниця звернулася із заявою до поліції.

Новини по темі: скандал Швеція укр аінци