25 березня
Завантажити ще

Укрпошта випустить нову марку, присвячену літаку "Мрія"

Укрпошта випустить нову марку, присвячену літаку
Фото: t.me/ukrposhta_news

В Україні з'явиться нова поштова марка, на якій буде зображено ілюстрацію українського літака " Мрія ". Про це повідомляє прес-служба компанії " Укрпошта ".

– Наступна поштова марка, яку ми плануємо видати, буде з ілюстрацією української «Мрії» – найбільшого у світі літака України. Її ще до війни намалювала одинадцятирічна Софія Кравчук із Волинської області для участі у конкурсі «Що для мене Україна?». Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою і квітучою — зазначено у повідомленні.

Як зазначили у компанії, зображення на марці постійно нагадуватиме історію подій в Україні. Зокрема літак "Мрія", зруйнований російськими окупантами.

З початку вторгнення Росії в Україні випустили марку на підтримку нашої країни. На ній була зображена легендарна фраза "Російський військовий корабель, йди на х@й". Пізніше через великий ажіотаж на купівлю рідкісної марки наклали обмеження.

Також "Укрпошта" анонсувала випуск наступної поштової марки із фразою "Російський військовий корабель... ВСІ!". Вона буде присвячена російському крейсеру "Москва", який зазнав аварії. Нову марку в компанії обіцяють презентувати вже у травні.

Новини по темі: Укрпошта літак