Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
29 лютого
Завантажити ще

Марку про "російський військовий корабель" продали на аукціоні за п'ять мільйонів

Марку про
Фото: facebook.com\Укрпошта

На благодійному аукціоні, який "Укрпошта" організувала 22 квітня, поштова марка про "російський військовий корабель", який послали на х@й, була продана за п'ять мільйонів гривень. Про це стало відомо під час трансляції онлайн-аукціону.

Лот, який складається з двох листів марок "Російський військовий корабель, йди на х*й!" різного номеналу і конвертів до них з автографами морського піхотинця Романа Грибова та гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смелянського, був виставлений на благодійний аукціон Prozorro.

Перемогу в онлайн-аукціоні отримав користувач з ім'ям (або ніком) Luis Perez.

– На благодійному аукціоні марку з кораблем продали за 5 млн грн! А це означає, що сьогодні наша армія отримала велику суму допомоги. Зрештою, саме завдяки подвигам ЗСУ марка набула такої популярності і змогла зібрати мільйони, - повідомили в "Укрпошті".

Раніше стало відомо, що "Укрпошта" на хвилі успіху першої марки вирішила випустити наступну, збільшивши тираж і відзначивши безславний кінець зображеного на першій марці крейсера "Москва". Нову марку буде видано під девізом "Російський військовий корабель... ВСЕ!"

При цьому залишки тиражу першої марки "Укрпошта" планувала розпродати 22 квітня через онлайн-магазин, але не змогла зробити це через ddos-атаки. Поштова марка зафіксувала один із головних мемів війни в Україні - фразу "Російський військовий корабель, йди на х@й", якою українські захисники острова Зміїний відповіли на пропозицію здатися. Автор фрази побував у російському полоні та повернувся додому в результаті обміну. Додаткову популярність марці забезпечила операція ЗСУ зі знищення ракетного крейсера "Москва" - на марці зображений саме він.