Завантажити ще

На Великдень посилені патрулі поліції чергуватимуть біля храмів, на вулицях та дорогах

На Великдень посилені патрулі поліції чергуватимуть біля храмів, на вулицях та дорогах
Фото: t.me/UA_National_Police

Під час святкування Великодня українські правоохоронці проводитимуть посилені заходи щодо забезпечення правопорядку. Віруючих просять дотримуватися всіх чинних обмежень і не порушувати комендантську годину. Про це Національна поліція повідомляє у Телеграмі.

– У неділю, 24 квітня, в Україні християни східного обряду відзначають Великдень, свято Світлого Воскресіння Христового. Національна поліція України готова до здійснення посилених заходів щодо забезпечення правопорядку біля храмів, на вулицях та автошляхах під час святкування релігійних свят, – розповіли правоохоронці.

У поліції зазначають, що в умовах воєнного стану діють певні обмеження, зокрема, розклад богослужінь складено з урахуванням комендантської години. Віруючих також просять зважити на додатковий час, необхідний на дорогу.

Поліцейські закликають громадян і священнослужителів поводитися відповідально під час релігійних обрядів, дотримуватися обмежень, зумовлених військовим становищем, і не ігнорувати сигнали "Повітряна тривога!" навіть під час богослужінь.