Завантажити ще

По російському ТБ розповіли, що "у Херсоні життя налагоджується", але показали місцевий Єйськ

По російському ТБ розповіли, що
Фото: favoritekherson.co

Російські пропагандисти вкотре зганьбили перед своїми телеглядачами, видавши неякісний фейк - намагалися видати провінційний російський Єйськ за український Херсон. Про це 20 квітня повідомляє УНІАН.

На відрядженні знімальної групи до Херсона, який зараз перебуває в окупації, заощадив телеканал НТВ. У випуску новин ведучий під відеоряд на екрані розповів, що у Херсоні після відходу "нацформувань" життя налагоджується – у парках гуляють мами з колясками, на майданчиках грають діти, працюють магазини, автозаправні станції та торгові ряди. І щось ще відбувається на меморіальній алеї, але розібрати слова диктора не вдалося, оскільки його перекрив голос телеглядача-росіянина, котрий записував новини на смартфон.

- Я думав, я в Єйську живу, а це виявляється Херсон, - здав чоловік пропагандистів.

Єйськ – це російський порт в Азовському морі у Краснодарському краї.

Що стосується подій у реальному Херсоні, то тут російські окупанти продовжують боротьбу з проукраїнсько налаштованим населенням та планують на початку травня провести псевдореферендум про створення так званої " Херсонської народної республіки " за образом та подобою т.зв. "ЛДНР". А ще тут убивають проросійських колаборантів.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти на коліна склепали фейк про нібито "український" удар ракетою по вокзалу Краматорська і приліпили на нього логотип BBC. Британський мовник виступив із спростуванням.