Завантажити ще

З Екопарку під Харковом евакуювали вовків, казуара та групу віслюків

З Екопарку під Харковом евакуювали вовків, казуара та групу віслюків
Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

З "Фельдмана Екопарку", який з перших днів війни опинився під обстрілами, вдалося вивезти ще групу тварин - вовків, казуару та ослів. Наразі тварини прямують до своїх тимчасових будинків у безпечних регіонах. Про це повідомила прес-служба екопарку.

- Сьогодні (20 квітня) ми вивезли трьох сірих вовків, яких конфіскувала митниця як контрабанду та передала нам на перетримку, а також казуару та групу з п'яти осликів. Вивезення останніх – добрих і мирних, як правило, тварин – склалося важко, але ми впоралися, всі врятовані тварини гаразд і вже прямують до своїх тимчасових будинків. Далі буде, всі тварини обов'язково будуть врятовані, - зазначили у парку.

На початку квітня засновник парку Олександр Фельдман заявив, що шукає можливості евакуювати звірів у безпечне місце, оскільки їхні вольєри зруйновані через обстріли і хижаки будь-якої миті можуть вирватися в житлові околиці. За його словами, якщо такої можливості не буде, звірів доведеться приспати. На щастя, волонтери та зоозахисники з інших регіонів країни об'єднали зусилля, щоб з пащі звірів та знайшли їм нові будинки, але евакуація просувається повільно через постійні обстріли.