Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Інтернет-магазини зможуть безкоштовно перейти з російських платформ на українські

Інтернет-магазини зможуть безкоштовно перейти з російських платформ на українські
Фото: StartupStockPhotos/pixabay.com

Українська платформа Shop-Express та Monobank готові надати безкоштовні послуги вітчизняним компаніям із переміщення інтернет-магазинів з російських платформ на українські сервіси. Про це повідомляє прес-служба Агентства PR Batteries.

– Велика кількість українських підприємств, які здійснювали продаж товарів в інтернеті та користувалися російськими сервісами, залишилися з відключеними інтернет-магазинами. Тепер українські підприємства зможуть безкоштовно та швидко здійснити переїзд своїх інтернет-магазинів з російських платформ на українську на додачу отримають mono-еквайринг із 0% комісією до 30 квітня, - зазначено у повідомленні.

Як зазначили в агентстві, переїзд для сайтів буде легким, зрозумілим і безболісним із збереженням брендового дизайну, інформації та налаштувань. Перенесення інтернет-магазину можна буде настроїти як самостійно, так і із залученням фахівців компанії Shop-Express.

- Відключення інтернет-магазинів або їхня некоректна робота в останній місяць вже призвела до вагомих втрат замовлень у підприємств. Забезпечити оновлення онлайн продажів є одним із термінових завдань для відновлення української економіки. Переїзд на українські платформи – це найшвидший спосіб для підприємств продовжити роботу у цей скрутний період, - каже CEO-фахівець Shop-Express Олексій Петриченко.

За його словами, місія платформи полягає в тому, щоби надати бізнесу простий інструмент запуску брендових інтернет-магазинів з усіма необхідними функціями.

Щоб дізнатися можливості інтернет-магазину з Shop-Express і протестувати, необхідно перейти за посиланням, після чого натиснути на кнопку "Створити магазин". Для підключення інтернет-еквайрингу від monobank необхідно пройти реєстрацію за посиланням.