29 травня
Завантажити ще

В Україні на Чистий четвер пройдуть дощі, а до Великодня буде +20 градусів

В Україні на Чистий четвер пройдуть дощі, а до Великодня буде +20 градусів
Фото: Павло ДАЦЬКОВСЬКИЙ.

Погода в Україні 21 квітня буде ще прохолодною і вологою, але майбутнє потепління вже почне позначатися - стовпчики термометрів поповзуть вгору. Про це в прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбук повідомила синоптик Наталка Діденко.

- Четвер в Україні буде з дощами – овочі, жовті кущі, ніжні квітневі гіацинти, нарциси і вже подекуди тюльпани, трава, неймовірні зелені листочки, весняний звичайний пил, а десь страшні згарища – все просить дощу. Такого, яке буває лише навесні, коли після нього легше дихати, - наголосила вона.

21 квітня в Україні відбудуться дощі. Вдень у зону суттєвих опадів не потрапить навколокарпатський район – Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська області – тобто у цих областях переважатиме суха погода, максимум місцями невеликі локальні.

Вранці та вдень буде сухо на Луганщині, проте увечері у четвер і там з'являться дощі. Температура повітря найближчої ночі коливатиметься в межах +2...+7 градусів, заморозки потроху відступають, лише місцями залишаться у західній частині України.

Вдень в Україні у четвер ще буде свіжо, +6...+13 градусів, у східних областях тепліше, +12...+16 градусів.

- Кияни, якщо завтра плануєте кудись подорожувати у справах містом, не забудьте парасольку та якийсь одяг та взуття, щоб було комфортно під час дощу – буде дощ у столиці, - попередила синоптик.

Температура повітря вночі у столиці +3...+6 градусів, завтра вдень +8...+10 градусів.

- До кінця тижня, ближче до Великодня, атмосфера почне посилати Україні благодатне тепле квітневе повітря – очікується підвищення температури повітря в більшості областей до +12...+18 градусів, іноді навіть до +18...+20 градусів. А наступного тижня і вище, – обнадіяла Наталка Діденко.

Раніше синоптики розповіли, якою загалом буде погода навесні -2022 в Україні: вона загалом виявиться прохолодною, і травень достроковою літньою погодою не порадує. Крім того, став відомим точний прогноз погоди до кінця квітня-2022.