28 вересня
Завантажити ще

Користуватися інтернетом Starlink у період війни можуть усі бажаючі

Користуватися інтернетом Starlink у період війни можуть усі бажаючі
Фото: pixabay.com

В Україні зняли обмеження на користування інтернетом від SpaceX Starlink. На період воєнного стану використовувати супутниковий інтернет Starlink можуть усі бажаючі. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

– Як я і обіцяв, робимо швидкі кроки для повноцінної легалізації використання технології Starlink в Україні. Щойно НКЕК з ініціативи Держспецзв'язку ухвалила перше необхідне рішення. Цим рішенням передбачено, що на період дії режиму воєнного стану використання абонентських супутникових терміналів системи SpaceX Starlink дозволяється всім категоріям користувачів, - зазначив міністр.

Крім цього, будуть внесені зміни до плану використання радіочастотного ресурсу України для нормування умов роботи системи SpaceX Starlink на території України.

Раніше Федоров повідомив, що Starlink розпочав роботу на відкритті представництва в Україні. Сьогодні понад 10 тисяч станцій допомагають ЗСУ бути на зв'язку та реалізовувати спеціальні операції, підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об'єктів, закладів охорони здоров'я та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя деокуповані території.