28 травня
Завантажити ще

Синоптики розповіли, коли до України прийде довгоочікуване потепління

Синоптики розповіли, коли до України прийде довгоочікуване потепління

Погода в Україні 20 квітня все ще буде холодною, а потім мають спрацювати великодні прикмети – до кінця тижня очікується потепління. Про це у прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила синоптик Наталка Діденко.

Найближчої ночі очікується +3...+8 градусів, у західних областях - близько нуля, у Карпатах - 0...5 градусів морозу. Практично всюди в Україні, окрім східної частини, вночі та вранці заморозки 0...-5 градусів.

Протягом дня середи стовпчики термометрів коливатимуться в межах +7...+12 градусів, похолодніає вже і на сході України, до +10...+14 градусів.

Вітер буде переважно західного спрямування, помірний. У Харківській, Сумській, Чернігівській, Луганській, Донецькій областях, у Запоріжжі, Одеській області, Херсонській області, Миколаївській області та у Криму можливі дощ і мокрий сніг. На решті території України істотні опади малоймовірні.

У Києві 20 квітня вночі холодно, +3...+5 градусів, на околицях заморозки 0...-3 градуси, вдень +8...+10 градусів. Серйозні дощі малоймовірні, хіба що трохи покапає серед дня.

- У четвер, 21 квітня, - зверніть увагу - дощів побільшає! А таке бажане потепління прийде до нас у суботу, саме напередодні Великодня, – пообіцяла Наталка Діденко.

Раніше синоптики розповіли, якою загалом буде погода навесні-2022 в Україні: вона в цілому виявиться прохолодною, і травень достроковою літньою погодою не порадує. Крім того, став відомим точний прогноз погоди до кінця квітня-2022.