21 вересня
Завантажити ще

Дружина Усика розповіла, що діти Зеленського ходили на навчання до початку війни

Дружина Усика розповіла, що діти Зеленського ходили на навчання до початку війни
Фото: instagram.com\usykkate1

Діти Олександра та Катерини Усик навчалися в одній школі з дітьми Володимира та Олени Зеленських, тому дружина боксера мала можливість познайомитися з першою леді особисто. Про це дружина Усіка розповіла 17 квітня в інтерв'ю FanDay.

- Я особисто знаю його дружину – Олену Зеленську. У нас діти ходили в один садок, були в одній школі. Олена - дуже грамотна та спокійна жінка. Справжня перша леді. Коли почалася війна я їй написала, і вона відповіла: "Тримайтеся, все буде добре!" Сім'я у них хороша, діти класні, Кірюха малої взагалі кайф, - поділилася вона.

По дітях одразу видно, яка сім'я, вважає дружина Усіка. Першим, кого Катерина Усік побачила, був їхній молодший син Кирило. Саме завдяки йому Кирило Вусик почав нормально ходити до садка, син Зеленських його розслабив, вони потоваришували.

– Діти Зеленського до останнього ходили до школи. Своїх пацанів я перевела до іншої школи, а з ними залишилася Ліза. 23 лютого вже йшла незрозуміла історія, багато хто їхав. Я зателефонувала зі своєю подружкою, і вона каже: «Зеленські у школі, отже, все нормально». Вони на прикладі своїх дітей вселяють впевненість і не панікують, хоча могли їх завезти заздалегідь у безпечне місце, - каже дружина чемпіона світу.

Щодо Володимира Зеленського, то на виборах, чесно зізналася Катерина, вона за нього навіть не голосувала.

- Спочатку ставилася до Зеленського як чергового президента - закінчиться термін, прийде новий. Але тепер я пишаюся і захоплююсь нашим президентом, як і вся країна. Упевнена, що будь-який інший президент уже виїхав би з України, а він залишився б із народом. На наступних виборах я, безперечно, віддам свій голос за нього, - заявила дружина Усіка.

У свою чергу, до Путіна Катерина Усік жодної поваги не відчуває і не почала б звертатися до нього з жодними проханнями, навіть якщо уявити собі таку можливість.

- Не хочу про це навіть думати, бо я ненавиджу його. При зустрічі я просто переступила б через нього і пішла далі, - заявила вона.

"Ми впорядкуємо будинок, хочу поселити в ньому своїх батьків"

Катерина розповіла, що їхній будинок, двір якого понівечили російські окупанти, "легко відбувся".

- Відео вдома я побачила в інтернеті випадково завдяки ролику українських ЗМІ. Слава Богу, все нормально – будинок цілий, вікна цілі. Єдине – вони нагадували всередині будинку, розмалювали стіни. Пощастило, що не знесли. Будинок уже рік стояв на продажі, і, дякувати Богу, його ніхто не купив і не постраждав. Ми приведемо будинок у порядок і вже не продаватимемо, я хочу поселити в ньому своїх батьків.

Майже місяць після російського вторгнення Усік з дружиною провели в Україні, але потім все ж таки поїхали.

– Ми виїхали 22 березня. Скажу чесно, я не хотіла їхати до останнього. З 24 лютого до 12 березня я взагалі не виходила з дому. Тільки вдома я почувала себе у безпеці. Постійно було чути вибухи, поряд збили вертоліт. Мені здавалося, що все було в руїні. Я постійно сиділа у телефоні та читала новини. Останні дві ночі ми провели у підвалі. То був кошмар.

Нам допомогли виїхати хлопці та дівчата. Сама б я не погодилася, ми їхали у супроводі. До нас ще приїхали наші друзі з Маріуполя та мої батьки, якраз перед війною. Ми їхали всі разом із п'ятьма дітьми плюс Сашина команда. Ми розуміли, що із західної України відразу стартуватимемо на збори, - розповіла Катерина.

Після повномасштабного російського вторгнення Усік вступив у територіальну оборону, проте пізніше отримав дозвіл на виїзд з країни і повідомив, що готуватиметься до реваншу з Ентоні Джошуа.

Олена Зеленська та Володимир Зеленський в інтерв'ю окремо один від одного розповідали, що сім'я президента, як і він сам, не покидала країну і від початку повномасштабного вторгнення Росії перебуває в Україні (місце з міркувань безпеки не розголошується).

Раніше дружина Олександра Усіка показала наслідки візиту російських окупантів до їхнього будинку, а також передала привіт самозваному " голові Криму " Аксьонову, який зібрався позбавити боксера нагород та регалій.