Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
12 квiтня
Завантажити ще

У 2022 році бюджетні місця будуть на будівельні, аграрні, високотехнологічні та педагогічні спеціальності

У 2022 році бюджетні місця будуть на будівельні, аграрні, високотехнологічні та педагогічні спеціальності
Фото: pixabay.com/vidhyarthidarpan

При формуванні державного замовлення у 2022 році у пріоритеті будуть усі будівельні, аграрні, високотехнологічні та педагогічні спеціальності. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

– Ми сьогодні вже працюємо із Міністерством економіки, Міністерством цифрової трансформації щодо формування бюджетного замовлення на 2022 рік. На чолі буде поставлено високотехнологічні сфери та сфери з відновлення економіки після війни, - сказав Шкарлет в ефірі телемарафону, передає “Інтерфакс-Україна”.

Міністр додав, що наголос зроблять на професійну перед вищою освітою. Гуманітарний блок, економіка, суспільні науки, менеджмент, державне управління та юристи не матимуть велику частку покриття державними коштами.

33 вузи або коледжі перебувають у статусі переміщених. Серед них Ірпінський професійний коледж економіки та права, Університет державної фіскальної служби, Луганський національний університет імені Шевченка, Донбаський державний педагогічний університет, Східноукраїнський державний імені Даля, Українська військово-медична академія, Луганський національний медичний університет, Українська інженерно-педагогічна академія, Приазовський державний технічний університет, Маріупольський державний університет, Слов'янський хіміко-механічний коледж, Слов'янський енергобудівельний технікум. Вдалося зберегти системи баз даних освітнього процесу, журнали реєстрації та електронні каталоги.