Завантажити ще

Російські окупанти зняли фейк про нібито "український" удар ракетою по вокзалу Краматорська і приліпили на нього логотип BBC

Російські окупанти зняли фейк про нібито
Фото: bbc.com

"Сюжет BBC", що поширюється у соцмережах пропагандистами з т.зв.  "ДНР" та РФ про ракетний удар по вокзалу Краматорська, в якому нібито винна Україна, - фейк. Про це сказано 13 квітня у заяві на офіційному сайті BBC.

"Нам відомо про фейкове відео під брендом BBC News, з якого нібито випливає, що Україна відповідальна за ракетний удар по залізничному вокзалу міста Краматорськ минулого тижня. BBC робить кроки для того, щоб це відео було видалено. Ми закликаємо не розповсюджувати його, а всі новини перевіряти на офіційній сторінці BBC News", - йдеться у заяві.

Обстріл російськими окупантами Краматорського залізничного вокзалу з використанням ракет "Точка-У" стався 8 квітня, загинуло близько 60 цивільних, понад сотню дістали поранення. Цього дня було оголошено евакуацію з регіону, і на потяги з Краматорська на вокзалі чекали близько 4 тисяч людей.

Росія тут же звинуватила в атаці на мирних українців саму Україну, стверджуючи, що саме ЗСУ запустили ракету по вокзалу, а на озброєнні ЗС РФ "Точки-У" нібито немає. Проте пізніше Пентагон підтвердив, що удар було завданий саме з боку російських військ.