24 вересня
Завантажити ще

Для українців запустили онлайн-платформу для пошуку послуг та сервісів за кордоном

Для українців запустили онлайн-платформу для пошуку послуг та сервісів за кордоном
Фото: скріншот dopomogo.com

Команда українських розробників під егідою Асоціації українських організацій в Естонії запустила онлайн-платформу Dopomogo для пошуку послуг, що надаються українцями та для українців за кордоном. Про це повідомляє асоціація у прес-релізі.

За задумами розробників, за допомогою цієї платформи всі українці, які тимчасово виїхали до ЄС через війну й опинилися в новому та незнайомому середовищі, зможуть швидко знайти підтримку і потрібний сервіс - від перукаря до медичних чи юридичних послуг.

- Українці здатні досягати успіху де завгодно. В умовах війни з Росією ми почуваємося єдиною нацією як ніколи раніше незалежно від того, де ми наразі знаходимося. І сьогодні нам особливо важливо об'єднуватися та допомагати один одному, — розповідає Сергій Сіроух, один із засновників платформи, уродженець Дніпра, який останні два роки живе та працює у Таллінні.

Dopomogo — веб-сайт із карткою, на якій зібрані українські організації та окремі підприємці, які надають послуги на всій території Європи. Запущено першу версію сервісу, за допомогою якого користувачі можуть знайти представників українського бізнесу поблизу себе і скористатися їхніми послугами. До того ж сервіс допомагає шукати роботу.

- Надалі плануємо організувати повноцінний клуб українців, який поєднуватиме нас незалежно від локації, допоможе зберігати нашу національну ідентичність та об'єднуватися заради взаємодопомоги, – додає Сергій, – Ми плануємо розробити систему знижок для учасників клубу, додати краудфандингову та соціальну функції.