Завантажити ще

Українців просять оплачувати комуналку хоча б частково, хто скільки може

Українців просять оплачувати комуналку хоча б частково, хто скільки може
Фото: pixabay.com

Міністр енергетики Герман Галущенко звернувся до всіх українців із проханням платити за електроенергію у регіонах, де не ведуться бойові дії, і тим самим зберегти баланс платежів у країні. Про це він сказав під час телемарафону.

- Споживання впало через війну, через велику кількість пошкоджень, а також дуже багато заводів зупинилися - це теж вплинуло дуже суттєво. При цьому відповідно суттєво впали розрахунки за одержаний ресурс. Важливо, щоб ті регіони, де не йдуть бойові дії, максимально платили, якщо вони мають таку нагоду, - наголосив міністр.

Він нагадав, що з початком війни уряд ухвалив рішення про заборону відключення споживачів від електроенергії та газопостачання. Але деякі споживачі можуть маніпулювати цим і не платити, бо знають, що відключень не буде.

- Я звертаюся та прошу: якщо у вас є можливість фізично заплатити, то будь ласка, зробіть це. Ви тим самим підтримаєте людей у регіонах, де справді йдуть бойові дії, і які дійсно не мають можливості платити, - додав Галущенко.

6 березня у зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану уряд заборонив нараховувати та стягувати штрафи за несплату житлово-комунальних послуг.