31 травня
Завантажити ще

Прогноз погоди в Україні на 13 квітня - мокро та холодно: яким регіонам готуватися

Прогноз погоди в Україні на 13 квітня - мокро та холодно: яким регіонам готуватися
Фото: Шмаков Валерій\УНІАН

Погода в Україні 13 квітня буде сирою, дощовою, вологою. Коротке потепління очікується лише 15 квітня, але згодом погода знову зіпсується. Про це в прогнозі погоди на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла синоптик Наталка Діденко.

- Середа в Україні очікується вітряною. Практично всюди, крім західних областей, пориви північного або північно-західного вітру досягатимуть 15-22 метри на секунду. У Приазов'ї вітер завтра буде також сильний, переважно у західному напрямку, - зазначила вона.

13 квітня у південній частині України та у східних областях пройдуть дощі, місцями (особливо у Приазов'ї) сильні. Вдень у середу періодичні дощі (невеликі) передбачаються у північних та центральних областях (на Полтавщині, Дніпропетровщині – ближче до помірних).

Температура повітря в Україні буде неоднорідною. У Чернігівській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Миколаївській, Херсонській областях та в Криму переважатиме холодна погода +4...+9 градусів. На Одещині +9...+12 градусів.

Харківська область, більша частина Сумської області потраплять у теплий острівець, +12...+15 градусів. У Київській, Житомирській та у більшості західних областях завтра вдень очікується +9...+14 градусів.

У Києві 13 квітня очікується сильний північний вітер. Подекуди невеликий дощ. Температура повітря поки що невисока: найближчої ночі +2...+5 градусів, завтра вдень близько +10 градусів.

14, 15, 16 квітня трохи потеплішає, можна більше погуляти чи провітрити квартиру. Проте 16 квітня у західних областях, а 17 квітня у більшості областей знову очікується похолодання, до +4...+8 градусів, лише у східних областях України та на південному сході утримається тепла погода.

Водночас в Укргідрометцентрі зазначили, що 13 квітня на заході вночі ще триматиметься мороз, а вдень в Україні 7-12 градусів тепла. Найтепліше стане 14 квітня – до 10-15 градусів. 15 квітня температура вночі 2-8 градусів тепла, вдень 13-19 градусів, 15 квітня на Одещині місцями до 22 градусів. 16 квітня до країни повернуться дощі та похолодання.

У Києві 13 та 14 квітня буде прохолодно і йтиме невеликий дощ. 15 квітня у столиці також стане тепліше, вдень температура повітря підніметься до 16-18 градусів. Проте 16 квітня у Києві знову стане свіжіше – вдень буде 11-13 градусів.

У східних, північних, центральних та південних областях 14 квітня очікується дощ. Вдень опадів стане менше, а надвечір не буде зовсім. Температура повітря вночі +2...+7 градусів, на півночі - близько 0. Вдень +13...+18 градусів.

- У п'ятницю, 15 квітня, і далі у суботу та неділю по всій Україні буде без опадів, можлива незначна хмарність, спостерігатиметься поступове підвищення нічних та денних температур до комфортних значень. Все це – за рахунок переважання поля підвищеного атмосферного тиску, – зазначає синоптик Ігор Кібальчич.

Раніше синоптики розповіли, якою буде погода навесні -2022 в Україні: вона загалом буде прохолодною, і травень достроковою літньою погодою не порадує. Крім того, став відомим точний прогноз погоди на квітень-2022.