30 сiчня
Завантажити ще

У «Фельдман Екопарку» вирішальний день – спробують вивезти ведмедів та тигрів

У «Фельдман Екопарку» вирішальний день – спробують вивезти ведмедів та тигрів
Фото: кадр з facebook.com/pochta.feldman

Протягом 12 квітня « Фельдман Екопарк », що під Харковом, спробує завершити евакуацію хижих тварин. Так, на вівторок заплановано вивіз ведмедів та тигрів, заявив засновник екопарку Олександр Фельдман на своїй сторінці у Фейсбуці.

- У нас вирішальний день у боротьбі за життя великих хижаків: заплановано евакуацію ведмедів та двох тигрів. Якщо дозволить ситуація з обстрілами, на цьому порятунок хижаків буде закінчено. Наступний етап – це евакуація великих копитних: верблюди, сибірські козероги, мархури та інші. Настрій у нашої команди серйозний, ми не кинемо нікого, - зауважив засновник парку.

Він додав, що напередодні команда мала вдалий день: вдалося вивезти з території п'ять великих левів, левеня, ягуара, а також чорнобурок, песців, птахів. І це незважаючи на те, що наприкінці дня розпочалися сильні обстріли.

- Просимо вас не вірити інформації, яка розповсюджується у соцмережах, що наші тварини кинуті та нікому не потрібні. Ми працюємо над їхнім порятунком щодня, і жодна тварина не буде кинута на свавілля долі, порося це, тигр або ведмідь, - підсумував Фельдман.

Евакуація з екопарку почалася після того, як вранці 5 квітня Фельдман заявив, що вольєри зруйновані через обстріли і хижаки будь-якої миті можуть вирватися і попрямувати в житлові околиці.