Завантажити ще

Весняний призов у 2022 році в Україні скасовано

Весняний призов у 2022 році в Україні скасовано
Фото: ssu.gov.ua

Призов на строкову службу в українську армію у квітні-червні 2022 року не проводитиметься. Про це 7 квітня повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України.

- За інформацією Генерального штабу Збройних Сил України, у 2022 році не буде проводитись весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань, - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що у зв'язку з військовою агресією РФ та з метою забезпечення оборони держави, підтримки бойової та мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань указом президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 "Про загальну мобілізацію" в державі оголошено загальну мобілізацію. Це робить власне заклик непотрібним.

- під час проведення в Україні загальної мобілізації комплектування вакантних посад у Збройних силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов'язаних та резервістів. Таким чином, потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає, - підсумували у Генштабі.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає проведення в Україні загальної мобілізації, 24 лютого, того ж дня, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.