Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
29 лютого
Завантажити ще

Леви з "Фельдман Екопарку" житимуть у Києві, а ведмедів відправлять до Синевиру

Леви з
Фото: facebook.com/FeldmanEcopark

З " Фельдман Екопарку" під Харківом, який було зруйновано ворожими обстрілами, продовжують евакуювати тварин. Найбільша проблема була з великими хижаками, співробітники парку побоювалися, що через руйнування вольєрів тварини можуть попрямувати у житлові околиці. Звірів навіть збиралися приспати через неможливість вивезти їх у безпечне місце. На щастя, звіринці з усієї України вчасно запропонували свою допомогу і тепер рятують тварин. Про це розповів мер Дніпра Борис Філатов, передає Укрінформ.

– Під обстрілами вдалося евакуювати кілька великих тварин – ведмедів, левів, тигрів. Далі ми продовжуватимемо евакуації, але, на жаль, це досить важка логістична ситуація… Ну уявіть собі, як можна вивезти жирафа, їх просто неможливо помістити в жодний транспортний засіб. Ми продовжуватимемо рятувати тварин, ми люди, а не нелюди, які на нас напали, - сказав він.

Також Філатов заявив, що наразі є домовленості з Києвом – у столиці готові прийняти левів. А ось ведмеді з екопарку вирушать до Синевиру. Він уточнив, що частину тварин розмістять на території дніпропетровського цирку, а потім поїдуть далі. Допомогу у цьому питанні висловив надати і Житомир.

Вранці 5 квітня засновник парку Олександр Фельдман заявив, що шукає можливості евакуювати звірів у безпечне місце, оскільки їхні вольєри зруйновані через обстріли і хижаки в будь-який момент можуть вирватися і попрямувати в житлові околиці. За його словами, якщо такої можливості не буде, звірів доведеться приспати. На щастя, у другій половині цього ж дня стало відомо, що тварин евакуювали.