Завантажити ще

У Литві воду у ставку навпроти посольства Росії пофарбували у "кривавий колір"

У Литві воду у ставку навпроти посольства Росії пофарбували у
Фото: facebook.com/neringa.rekasiute

У Вільнюсі активісти провели в акцію проти війни в Україні, яку розгорнула Росія. Учасники протесту пофарбували у червоний колір воду у ставку, розташованому навпроти будівлі російського посольства. Про це пише литовське видання Delfi.

- Це художній перформанс, метою якого є звернути увагу світу на воєнні злочини Росії. Фарба використовувалася аналогічною до тієї, якою в День святого Патрика води річки Вільняле фарбують у зелений колір, - розповів представник муніципалітету Паулюс Вайтекенас.

Тим часом одна з організаторіок акції Неринга Рекасіюте опублікувала фотографію, на якій зображено, як дівчина перепливає водойму. На ній - окуляри в кольорах українського прапора.

"Кривавий ставок наголошує на відповідальності Росії за скоєння воєнних злочинів проти українців. Плавання у виконанні литовської олімпійської чемпіонки Рути Мейлутіте символізує необхідність безперервної боротьби", - написала вона у своєму Фейсбуці.

Представник поліції Вільнюського округу Юлія Самороковська зазначила, що акція протесту узгоджена з інспекторами з охорони природи, а фарба не є шкідливою для тварин і рослин.

Фото
Фото
06 Квiтня 202219:17