28 вересня
Завантажити ще

В Ірпені на десятий день після звільнення почали розбирати завали та зводити тимчасовий міст

В Ірпені на десятий день після звільнення почали розбирати завали та зводити тимчасовий міст
Фото: facebook.com/markushinoleksa/videos

В Ірпені Київської області розпочали розбір завалів. Про це вранці у середу, 6 квітня, повідомив мер Олександр Маркушин. Сьогодні на допомогу місту викликали 300 волонтерів.

- Доброго ранку. 42 день війни. 10 день життя Ірпеня без орків. Працюємо вдень і вночі, щоб наші мешканці могли якомога швидше повернутися у рідні домівки. Свою роботу без упину роблять сапери, рятувальники, поліцейські, наші комунальні служби. Сьогодні починаємо розбирати завали. Я щиро дякую усім підприємцям і волонтерам, які відгукнулися на мій заклик про допомогу! - написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Маркушин додав, що викликатимуть добровольців у місто в порядку черги. Голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк також повідомив, що розпочалися роботи зі зведення тимчасового насипного мосту через річку Ірпінь та розчищення Житомирської траси.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у своєму телеграм-каналі, що поблизу Ірпеня Vodafone запустив базову станцію для відновлення доступу до 2G та 4G. Як транспортна мережа використовується комплект обладнання Starlink компанії SpaceX.

– Це перший випадок в Україні та один з перших в світі, коли робота мережі мобільного оператора резервується через супутниковий зв'язок, – зазначив віцепрем'єр-міністр України.

Ірпінь звільнили від російських окупантів 28 березня. Про вихід усіх військ РФ із Київської області Міноборони України повідомило 2 квітня. На звільнених територіях йде зачистка та розмінування. Жителям повертатися поки що не можна.

t.me/zedigital

t.me/zedigital

t.me/zedigital

t.me/zedigital