Завантажити ще

Телеведучий Дмитро Комаров показав, як жили російські солдати у Гостомелі: справжній свинарник

Телеведучий Дмитро Комаров показав, як жили російські солдати у Гостомелі: справжній свинарник

Відомий журналіст та ведучий Дмитро Комаров поділився першими кадрами звільненого Гостомелю Київської області. Він побував, зокрема, у ЖК "Покровський" – комплексі, який одним із перших зазнав атаки російських окупантів у Гостомелі. Про це пише ТСН.

Журналіст пройшовся поверхами будинку і показав жахливий свинарник, залишений російськими військовими. Двері квартир на поверхах окупанти просто винесли, усередині самих квартир усе розкидано. Російські війська грабували і забирали все цінне, що можна було взяти.

- Ми зайшли сюди разом із спецпідрозділом. Поки що відбувається зачистка. Гостомель під контролем України Спецпідрозділи заходять та перевіряють, щоб ніде не залишилося ворога. Дуже сильно постраждав ЖК "Покровський". Можна сказати, що не залишилося жодної квартири, яку б окупанти не зламали, мародерили на повну, — розповів Комаров.

Комаров, будучи популярним і в РФ, з першого дня війни намагається достукатися до своїх російських передплатників, розповідаючи правду про напад Росії. Пізніше відомий телеведучий був офіційно зарахований до ворогів РФ.