3 червня
Завантажити ще

Хакери Anonymous злили в мережу базу РПЦ та Липецького мехзаводу, де виробляють боєприпаси

Хакери Anonymous злили в мережу базу РПЦ та Липецького мехзаводу, де виробляють боєприпаси
Фото: pixabay.com

Група хакерів Anonymous зламала базу російського Липецького механічного заводу, на якому випускають компоненти для зенітно-ракетних установок та іншої військової техніки, а також Російської православної церкви. Про це повідомили Anonymous у Twitter.

- Anonymous зливає інформацію з Липецького механічного заводу. Російського виробника танків та ППО. Дані: https://anonymousleaks.live/lmz48.html - заявили хакери.

Також Anonymous виклали в інтернеті 15 ГБ даних благодійного крила РПЦ, опублікувавши близько 57,5 тисяч електронних листів через DDoSecrets.

Крім того, хакери зламали поштові скриньки та виклали в мережі дані юридичної фірми Capital Legal Services та російської держкомпанії "Мосекспертиза".

Anonymous - це група активістів і хактивістів, члени якої, як вважається, переважно не знайомі один з одним. Anonymous брали на себе відповідальність за ряд масштабних мережевих атак. Вони виступають проти цензури та контролю в Інтернеті, і більшість їхніх дій спрямовані на уряди, організації та корпорації, які вони звинувачують у цензурі.

Раніше Anonymous зламала Всеросійську державну телевізійну та радіомовну компанію.