Завантажити ще

Квітень 2022 -період двох молодих місяців: коли настануть, що можна, що не можна і чого побоюватися

Квітень 2022 -період двох молодих місяців: коли настануть, що можна, що не можна і чого побоюватися
Фото: pexels.com

Квітень-2022 буде незвичайним із погляду місячного календаря. У другому місяці весни всього 30 днів, але Місяць встигне в цей період розпочати свій цикл двічі. Молодий місяць у квітні 2022 року відбудеться на початку та наприкінці місяця - 1 та 30 числа. Як же слід поводитися в молодик, щоб привернути удачу на свій бік?

Перший місяць відбудеться 1 квітня о 9:24 за київським часом. Воно пройде у сузір'ї Овна. Наприкінці місяця очікується друге оновлення місячного циклу. Воно відбудеться у сузір'ї Тельця 30 квітня о 23:38 за Києвом.

Молодий місяць в Овні означає обнулення циклу у всіх сенсах. Овен – перший знак зодіакального кола, а сам молодик – вступ у нову фазу. Цей час є одним з найбільш продуктивних у році. Покровитель сузір'я - планета Марс додасть інтересу в прагненні досягти поставлених цілей. Войовнича енергія може спонукати йти напролом назустріч своїй мрії. Молодий місяць в Овні - прекрасний час зробити перший крок до того, на що довгий час не могли зважитися.

Молодий місяць у Тельці звертає увагу на матеріальні цінності – фінансове благополуччя, комфорт і достаток виходять на перший план. У цей період не варто робити імпульсивних вчинків, слід зменшити оберти та шукати задоволення в простих життєвих радощах.

Молодий місяць у квітні 2022 – що можна робити

У період молодика потрібно займатися як короткостроковим, і довгостроковим плануванням. Чим чіткіше ви уявите свій шлях до досягнення поставленої мети, тим швидше зможете досягти перших результатів надалі. Цей день варто присвятити вирішенню першочергових питань, не намагаючись упоратися з кількома справами одночасно.

Час молодика підходить для того, щоб попрощатися зі шкідливими звичками. Розвантажувальний день принесе максимальну користь організму і допоможе зміцнити здоров'я.

Взаємини з оточуючими можуть бути натягнутими, тому варто всіма силами уникати конфронтацій із людьми. Очиститися від негативу допоможе прощення старих образ та примирення з дорогими серцю людьми.

У день молодика живі істоти перебувають під впливом особливого енергетичного імпульсу. Саме тому початок нового місячного циклу – гарний час для будь-яких нових починань. Можна братися до виконання завдань, які вдавалося вирішити раніше. Цього дня варто прощати один одному образи, таким чином "очищаючись" від негативу та програмуючи себе на добрий початок місяця. Те, як ви проведете молодий місяць, вплине на весь наступний місяць.

Що не можна робити в молодик 1 квітня

У цей день енергія перебуває на найнижчому рівні. Може виявлятися емоційна нестійкість чи почуття тривоги та занепокоєння. Необхідно всіляко уникати сварок та скандалів. Якщо можливо, провести молодик на самоті і спокої.

  • проводити переговори та призначати зустрічі;
  • розпочинати нові справи – слід їх лише планувати;
  • робити великі покупки;
  • піддаватися негативним емоціям;
  • переїдати чи зловживати алкоголем.

Раніше повідомлялося, що астрологи назвали найнебезпечніше затемнення 2022 року: це травневий "кривавий місяць". А всього цього року земляни зможуть побачити два сонячні і два місячні затемнення. Також ми публікували розклад найкрасивіших зорепадів на 2022 рік та календар магнітних бур у квітні 2022 року.