Завантажити ще

Гороскоп на 31 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 31 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки наполягатимуть на своєму, переконувати їх марно. Не виключена несподівана пропозиція або зустріч із давнім бізнес-партнером.

♉️ ТЕЛЬЦЯМ, які страждають на хвороби шлунка, рекомендується виключити сьогодні зі свого меню будь-яку страву, що може призвести до посилення хвороби. Будьте обережнішими та стриманішими у фінансових справах, а також, особливо, в емоціях.

♊️ БЛИЗНЮКИ, день додасть рішучості вашим діям. Можливо, настав час відплатити тим, хто безоплатно допомагав вам раніше. Хочете полюбити королеву чи заробити мільйон? Тоді це ваш день. Сміливо призначайте побачення.

♋️ РАКИ, день сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки та послуг. Любовні розчарування переноситимуться насилу. Швидше за все, на вас чекають сьогодні матеріальні труднощі. Імовірні зустрічі із впливовими людьми.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні виявіть мудрість і витримку. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї "другої половини", або ж сім'ї. Спортивне тренування може закінчитися травмою, якщо його неможливо перенести - робіть розтяжку та все необхідне, щоб не допустити лиха.

♍️ ДІВИ, сьогодні на вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії, також краще відкласти любовні втіхи - можуть призвести до сварки та розриву стосунків. Не сидіть на холодному, також уникайте протягів!

♎️ ТЕРЕЗИ, зробіть все заплановане на сьогодні, вирішіть спірні питання з сусідами, і ви встигнете підготуватися до приходу гостей. Вечір краще провести у родинному колі. Ваш настрій покращиться.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні день додасть вольових якостей, що допоможе вирішити багато завдань. Брехня та спритність не допоможуть - Ви тільки нашкодите цим собі ще більше. Вдавайтеся фантазіям, і не пошкодуєте. Ймовірне здобуття премії.

♐️ СТРІЛЬЦІ, день хороший для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення важливих справ та виконання завдань. Не виключено, що підведуть ті, на кого ви сподівалися.

♑️ КОЗЕРОГИ, швидкоплинний службовий роман може викликати відкриту неприязнь з боку колег і начальства, та й він рано чи пізно розпадеться, як картковий будиночок. Будьте обережні з автомобілем та взагалі транспортом.

♒️ ВОДОЛІЇ, спроби почати що-небудь нове не увінчаються успіхом, зустрічі, призначені на сьогодні, відміняться з незалежних від вас причин. Вдало складуться любовні та сімейні стосунки.

♓️ РИБИ, енергії у вас сьогодні хоч греблю гати. У випадку сварки, всі ваші спроби примирити конфліктуючі сторони тільки піділлють олію у вогонь, миротворчі зусилля не допоможуть.