Завантажити ще

Секс-символ української армії Артур Тураєв розповів, чим займається його дівчина і чому він іде з Нацполіції

Секс-символ української армії Артур Тураєв розповів, чим займається його дівчина і чому він іде з Нацполіції
Фото: instagram.com/arthur_turaev_official

Український спецназівець Артур Тураєв після перших же роликів з фронту став кумиром українських жінок. 27-річний хлопець служить в одному зі спецпідрозділів поліції України. До своєї популярності він ставиться спокійно і не вважає себе секс-символом. Про це він розповів "Люкс ФМ".

Артур - досвідчений боєць, з 2014 року він був задіяний в операціях біля Донецького аеропорту, Опитного, Авдіївки та в інших гарячих точках на Донбасі.

На відміну від більшості спецназівців Тураєв не приховує своє обличчя. Каже, що свідомо на це пішов, щоб люди бачили, що його словам можна вірити, адже він каже відкрито і не ховаючись. Він упевнений: під час війни мають бути люди, на яких орієнтуватимуться, яким довіряють, і радий, що зумів стати одним із таких. Але при цьому не вважає себе секс-символом і спокійно ставиться до уваги.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Arthur Turaev (@arthur_turaev_official)

- У мене є дівчина, вона залишається на території України попри все. Коли розпочалася війна, я вивіз її за межі Київської області. Вона займається волонтерством та активно допомагає як військовим, так і переселенцям та теробороні, - зазначив він.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Arthur Turaev (@arthur_turaev_official)

Тураєв зізнається, що на війні ще з 2014 року втратив багато близьких.

- Дуже багато друзів та знайомих... 7 найближчих друзів, з якими буквально їли з однієї тарілки. Це важко, але війна не перетворюється для мене на помсту. Ми професійні військові і маємо виконувати чітко поставлені завдання, емоції в цьому випадку заважають... Коли вперше почув про смерть друга, довго не міг повірити, був у шоці. Потім настало відчуття. що від тебе відірвали шматок, порожнеча... - згадує він.

Спецназівець відмовляється відповідати на запитання, скільки ворогів за час війни він особисто вбив. При цьому він вкрай невисокої думки щодо рівня підготовки російських солдатів:

- Я поділяю їх на два типи: перші - це ті, хто зовсім не має військового досвіду і не розуміє, що треба робити, або ж це дуже слабкі військові з досвідом провальних операцій. Таких більшість. Але є й друга група – це професіонали, які чітко виконують завдання, та їх меншість. При цьому російські військові вже чудово усвідомлюють те, що вбивають мирних жителів, дітей і жінок. Вони божеволіють від власної небоєздатності, вони морально розчавлені, шоковані рівнем опору українського населення. Та й взагалі це їхня ментальність – так вони чинили і під час війни у Чечні, – каже він.

Під кінець розмови Тураєв приголомшив новиною, що подав рапорт на звільнення з Нацполіції України. Наразі він чекає на рішення і готується виконувати нові завдання, але вже у складі підрозділів добровольчих батальйонів.

- Національна поліція ддеякою мірою тримає бійців у певних рамках, я хочу за них вийти. Я хочу в цій війні максимально використовувати всі свої ресурси та вміння. Вже через 2-3 дні я вирушаю на нове завдання і виконуватиму нові задачі, - розповів він.

При цьому Артур зізнається, що вже знає, чим займеться після завершення війни: домовився з друзями поїхати до Одеси та відкрити там курортний сезон, скупавшись у Чорному морі.