19 травня
Завантажити ще

Знаменитий кіт Степан із Харкова зібрав десять тисяч доларів на допомогу тваринам в Україні

Знаменитий кіт Степан із Харкова зібрав десять тисяч доларів на допомогу тваринам в Україні
Фото: instagram.com/loveyoustepan

Знаменитість Інстаграму – український кіт Степан, - навіть переїхавши з Харкова та ставши переселенцем, допомагає тим, хто залишився в Україні. Допомагає за своїм профілем - тваринам. Про це 28 березня сказано в особистому блозі зіркового кота в Інстаграмі.

"Дорогі мої друзі, сердечно дякую вам за чуйність та підтримку! Ми зібрали 10 035 доларів, і ці кошти будуть перераховані @happy_paw, @uanimals.official, @zoo_12m, @snezhana_zahist_tvarin та Миколаївському зоопарку. Ваш внесок безцінний – завдяки вашій підтримці ми можемо забезпечити гідний догляд та лікування кожній тварині в Україні", – сказано у повідомленні.

Збір коштів Степан розпочав 4 дні тому.

"Дорогі мої друзі, у світлі шокуючої війни проти України я не можу залишатися осторонь. Я хочу допомогти своїм друзям, які також стали жертвами війни і не можуть подбати про себе. Наразі я починаю збирати пожертвування для українських організацій, які захищають тварин", – сказано у блозі кота-знаменитості.

Степан пояснив, кому та на які цілі призначені кошти:

  • Фонд "Happy Paw" («Щаслива лапка») забезпечить ліками, лікуванням та вакцинацією тварин.
  • Організація «UAAnimals» закупить корми для тварин, доставить гуманітарну допомогу та забезпечить перевезення тварин до притулків по всьому світу.
  • Миколаївський зоопарк дбає про тварин і забезпечує їх усім необхідним незважаючи на війну;
  • Парк «XII місяців» закупить корми для тварин, щойно відкриються коридори, та надасть паливо для обігріву екзотичних тварин.
  • Благодійне об'єднання «Плюшка» допомагає вилікувати тварин і знайти їм новий дім. Й інші волонтерські організації, що підтримують тварин.

Степан обіцяв усі звіти публікувати на своїй сторінці в Інстаграмі. Перший уже опубліковано, але збір коштів триває. Підтримати тварин можна, надіславши свої пожертвування через PayPal [email protected]. Захід проводиться спільно зі Всесвітньою асоціацією інфлюєнсеров та блогерів @wibagglobal та Zagoriy Foundation @zagoriy.foundation

Кілька днів після початку війни Степан із господаркою провели у Харкові, потім через Львів виїхали до Польщі. Після цього прийняли пропозицію переїхати до Монако, де наразі і перебувають.