Завантажити ще

Гороскоп на 29 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 29 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Quique від Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, наради та ділові переговори краще призначити на ранок. Ви можете зробити багато намічених справ. Чоловіки продемонструють готовність до лицарських вчинків.

♉️ ТЕЛЬЦІ, день вдалий для освідення, одруження, домашнього торжества, але не виключено, що вас розчарують дії близьких людей. Планети нагадують, що треба відвідати рідних.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні можливі зміни. Напружена домашня атмосфера спонукає провести вечір у товаристві друзів, але тримайте вухо гостро! Не варто говорити зайве, особливо те, що не повинні знати ваші вороги.

♋️ РАКИ, сьогодні ви бадьорі та ініціативні, всі старі справи будуть вдаватися. А ось нових краще сьогодні не розпочинати, потерпіть до завтрашнього дня. Успішною буде інтелектуальна та творча діяльність, яка надихне новими ідеями.

♌️ ЛЕВИ, не варто розслаблятися! Сьогодні потрібна воля і розум, хоча зазвичай на це ви не звертали увагу, тому можливі порушення планів та координації, яка важлива для вас.

♍️ ДІВИ, сьогодні слід бути дуже уважним до свого здоров'я. Велика ймовірність того, що вас попросять заплатити за старими рахунками. Доведеться повернутися до питань, що вставали раніше і вже вважалися закритими.

♎️ ТЕРЕЗИ, день віщує труднощі у відносинах з колегами, а також з батьками, близькими родичами. Виникне безліч невідкладних справ - навряд чи їхнє здійснення піде вам на користь.

♏️ СКОРПІОНИ, день особливо сприятливий для людей, зайнятих творчістю, або багатодітних батьків. Якщо добре попрацювали, сьогодні зберете славний урожай. Деякі знайдуть те, що давно шукали. Побалуйте своїх дітей чимось незвичним.

♐️ СТРІЛЬЦІ, несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, проте, все, за що ви б не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні на вас чекають фінансові втрати - все через надмірну самовпевненість. У справах слід бути гранично уважними, тому що ви можете зробити елементарну помилку, яка загрожує фінансовими втратами.

♒️ ВОДОЛІЇ, цього дня не варто планувати ділові зустрічі. Ви будете особливо привітні та привабливі. Утримайтеся від важкої, гострої та шкідливої їжі, хоча б на якийсь час.

♓️ РИБИ, ніхто сьогодні не скаржиться на відсутність натхнення. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров'ю, а творчість зачекає. Краще пересидіть погані дні вдома.