Завантажити ще

Anonymous зламали російську ТРК і пообіцяли оприлюднити 870 Гб даних

Anonymous зламали російську ТРК і пообіцяли оприлюднити 870 Гб даних
Фото: twitter.com/YourAnonTV

Хакерська група Anonymous зламала Всеросійську державну телевізійну та радіомовну компанію. Як йдеться у повідомленні хакерів, оприлюдненому в ніч на понеділок, 28 березня, у Twitter, у найближчому майбутньому буде оприлюднено 870 Гб даних компанії.

- Хакерська група NB65, пов'язана з Anonymous, зламала ВГТРК (Всеросійська державна телевізійна та радіомовна компанія). Загальний обсяг даних, що готуються до випуску, становить 870 ГБ. DDoSecrets випустить їх у найближчому майбутньому, - наголошується у твіті.

Основним активом ВДТРК є канал «Росія-1», співробітниками якого є такі популярні російські пропагандисти, як Ольга Скабеєва, Володимир Соловйов, Євген Попов.

24 березня Anonymous зламали базу даних російського Центрального банку. Вже за два дні хакери виклали у відкритий доступ 28 Гб інформації ЦБ РФ. А також записали відеозвернення до російського президента Володимира Путіна, у підписі якого говориться, що "народ не повинен боятися свого правителя, правитель повинен боятися свого народу".