Завантажити ще

З початку війни в Україні загинуло 1035 мирних українців – ООН

З початку війни в Україні загинуло 1035 мирних українців – ООН
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

З початку російського вторгнення в Україну загинуло 1035 мирних українців, ще 1650 дістали поранення. Про це повідомляє Управління Верховного комісара ООН з прав людини.

– Жертвами війни стали 214 чоловіків, 160 жінок, 14 дівчаток, 28 хлопчиків. Стать ще 571 дорослого та 48 дітей не встановлено. Серед постраждалих – 181 чоловік, 140 жінок, 28 дівчаток, 23 хлопчики. Стать ще 1211 дорослих та 67 дітей не встановлено, - констатували в Управлінні.

В ООН наголосили, що більшість людей загинули від зброї вибухової дії – важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, ракет та авіаударів.

При цьому Управління визнає, що фактичні цифри є значно вищими, оскільки зараз неможливо отримати оперативну інформацію з деяких місць, де йдуть інтенсивні бойові дії. Це стосується, наприклад, Маріуполя та Волновахи (Донецька область), Ізюма (Харківська область), Сєвєродонецька та Рубіжного (Луганська область), Тростянця (Сумська область), де є повідомлення про численні жертви серед мирного населення. Ці цифри не включені до наведеної вище статистики.