Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
13 квiтня
Завантажити ще

Гороскоп на 26 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 26 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: falco з сайту Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, день розташовує до лінощів і може бути згубним для здоров'я. Зустріч із друзями обіцяє цікавий вечір. На вас можуть чекати нагороди або осуд, залежно від того, як ви діяли в минулому. Ваші стосунки можуть зайти в глухий кут.

♉️ ТЕЛЬЦІ, сьогодні вам краще відпочити: у справах успіху не чекайте. Друзі можуть запросити у гості. Можливо, сьогодні вам запропонують вигідну справу. Фортуна благоволіє конструкторам та архітекторам.

♊️ БЛИЗНЮКАМ, які страждають на хвороби шлунка, рекомендується виключити сьогодні зі свого меню солоне та гостре. Намагайтеся зберігати спокійний стан душі.

♋️ РАКИ, енергії у вас сьогодні хоч греблю гати. Актуальними стануть розподіл доходів, сплата податків та мит. Сьогодні надовго не упускайте дітей з уваги, щоб не загубилися або не наробили лиха.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні ви зможете почати будь-яку складну справу. Не виключено, що ввечері на вас чекає радісне побачення. Дотримуйтесь у всьому міри, особливо це стосується гострого та солоного. На думку спадають плідні ідеї.

♍️ ДІВИ, цей день буде найбільш сприятливим для відновлення дружніх стосунків. Можливо, з'явиться бажання щось змінити у житті.

♎️ ТЕРЕЗИ, не варто планувати на сьогодні серйозну роботу та важливі зустрічі. Будьте обережні з комп'ютером та взагалі електроприладами в цілому.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні слід подбати про безпеку - свою та близьких, тому що зростає ймовірність отримати травму. Всі питання, швидше за все, вирішаться з вигодою для вас.

♐️ СТРІЛЬЦІ, можлива важка розмова з начальством, яка врешті-решт піде на користь і сприятиме зміцненню вашої репутації. Більше рішучості та зосередженості.

♑️ КОЗЕРОГИ, цей день - відмінна умова для активного відпочинку з сім'єю, для занять спортом. Довірча бесіда поверне упевненість у своїх силах.

♒️ ВОДОЛІЇ, незважаючи на всілякі випробування та перешкоди на вашому шляху до перемоги та успіху, постарайтеся зберігати спокій, нові знайомства небажані. Ймовірно, романтичне знайомство з людиною здалеку.

♓️ РИБИ, дуже активний, насичений справами та розмовами день. Уникайте натиску та надмірної наполегливості у спілкуванні з коханою людиною.