Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Гороскоп на 25 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 25 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: Ганс Браксмаєр з Pixabay

Більше гороскопів у  телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, сьогодні не найкращий день для спілкування зі старшими, батьки наполягатимуть на своєму, переконувати їх марно. І будьте уважні у виборі партнерів – можливо, це надовго.

♉️ ТЕЛЬЦІ, сьогодні чекають незаплановані витрати. Ви зможете інтуїтивно зрозуміти, як узгодити особисті честолюбні задуми із бажаннями оточуючих.

♊️ БЛИЗНЮКИ, неможливість виконати деякі з ваших планів викликає роздратування. Перевантаження загрожує нервовим зривом і навіть лікарнею. Тому постарайтеся розслабитися, незабаром наступлять кращі часи.

♋️ РАКИ, гарний час для різнобічного спілкування, зустрічей з друзями, партнерства будь-якого виду та проведення культурних заходів. Приділіть більше уваги коханій людині.

♌️ ЛЕВИ день обіцяє вам душевну рівновагу, сприяє заходам зміцнення здоров'я. Не виключена несподівана пропозиція або зустріч із давнім бізнес-партнером.

♍️ ДІВИ, приділіть більше уваги дітям, надовго не випускайте їх з уваги, щоб не загубилися або не наробили лиха. Але не приймайте все так близько до серця.

♎️ ТЕРЕЗИ, день буде відзначений високою активністю. Не слід займатися розробкою нових проектів, також краще відпочити навіть роблячи старі або незакінчені проекти.

♏️ СКОРПІОНИ, гарний момент для початку ремонту, переробок у квартирі, покупки меблів. Увечері добре розім'ятися у тренажерному залі.

♐️ СТРІЛЬЦІ, день сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки та послуг. Можливо, настав час відплатити тим, хто безоплатно допомагав вам раніше.

♑️ КОЗЕРОГИ, розташування планет перешкоджає нормальному перебігу всіх справ. Всі неприємності, що чекають на вас сьогодні, сприймайте без емоцій, інакше може бути гірше.

♒️ ВОДОЛІЇ, не варто йти в гості до друзів разом із коханою людиною - дуже ймовірна сварка "другої половини" з дорогими вашому серцю людьми. Вечір багато хто присвятить любові та розвагам.

♓️ РИБИ, несподіваний інтерес може викликати у вас чужа релігія. Будьте обережнішими з отруйними речовинами, ретельно дотримуйтесь дозування ліків.