Завантажити ще

Врятований житель Київщини розповів про звірства російських солдатів: били людей, роздягали прямо на вулиці

Врятований житель Київщини розповів про звірства російських солдатів: били людей, роздягали прямо на вулиці
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Мешканці Київщини, яким вдалося вибратися із захопленого селища Шевченкове, розповіли про безчинства російських окупантів, які знущаються з людей, грабують їх, б'ють і можуть роздягнути догола посеред вулиці. Про це повідомляє Telegram-канал Національної поліції України.

Житель селища, зокрема, розповів, як російські солдати виганяли людей із їхніх будинків, займали чуже житло та грабували. Російські окупанти виносили з магазинів продукти і навіть одяг.

Окрім цього, окупанти могли забирати одяг у перехожих. Чоловік розповідає, що загарбники змусили людей роздягнутися аж до спідньої білизни. Вони в холод залишили кількох мешканців без одягу, у такому вигляді їм довелося йти через усе селище.

За його словами, російським солдатам настільки не вистачало одягу, що деякі з них ходили у жіночому. Вони просили у мешканців їжу, сигарети, один військовий навіть шукав для себе мазь - ліків у них також не було

- У "базарний день", коли майже всі мешканці селища виходили на вулиці та шукали в магазинах їжу, окупанти обстріляли машину. У ній були люди, вони загинули. Російські військові не давали місцевим забрати трупи протягом чотирьох днів, – згадує чоловік.

Раніше російські військові безжально розстріляли батька багатодітної родини у Бучі на Київщині. Трагедія сталася на очах у його 14-річного сина, якого російський солдат також стріляв. Хлопчик отримав кульове поранення в руку, плече та палець.