Завантажити ще

Гороскоп на 24 березня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 24 березня для всіх знаків Зодіаку
Фото: herwigclaeys0 з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ймовірно досягнення великого успіху в різних ділових операціях. Настав час пожинати плоди того, що ви наробили. Ретельніше контролюйте зрослу образливість, щоб уникнути сварок удома.

♉️ ТЕЛЬЦІ, несприятливий час для колективних занять або спільних заходів, проте все, за що б ви не взялися сьогодні в плані індивідуальної творчості, буде успішно реалізовано. Імовірний новий романтичний зв'язок.

♊️ БЛИЗНЮКИ, день буде напруженим з самого ранку. Даремно не спокушайтеся і не впадайте у відчай, невдачі будуть короткочасними. Відбудеться багато зустрічей, обнадійливих переговорів, можливо, відкриються привабливі перспективи.

♋️ РАКИ, сьогодні виявіть мудрість і витримку. Ви ведете правильну фінансову політику, але постійно виникають спокуси, і треба розумно розпорядитись своїми коштами. Захоплена і довга праця – ось символ сьогодення.

♌️ ЛЕВИ - день хороший для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення важливих фінансових проблем, можете втратити гроші. Будьте стриманішими – все залежить від вашого вміння опанувати себе.

♍️ ДІВИ, активний, творчий день. Якщо з ранку ви ще клюватимете носом, то вже годині об одинадцятій внутрішня енергія почне виплескуватися назовні. Деякі нарешті знайдуть щось, що давно шукали. Клопіт про збільшення зарплати може виявитися недаремним.

♎️ ТЕРЕЗИ, на вас чекає занепад життєвих сил і творчої енергії. Велика ймовірність тертя у робочому колективі. Наприкінці дня можливий несподіваний поворіт подій, будьте напоготові – ситуація може вийти з-під контролю.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні вам можуть повернути борг або зробити цінний подарунок. Не давайте необдуманих обіцянок, інакше пошкодуєте. Успішним виявиться звернення до органів влади. Загалом день непоганий.

♐️ СТРІЛЬЦІ, день віщує успіх у коханні, вдалі побачення, культпоходи, вечірки. Сьогодні може статися так, що ви залежатимете від своїх партнерів, тому, втілюючи свої плани в життя, не забувайте про тих, хто допомагав вам. Добре підуть справи на біржі.

♑️ КОЗЕРОГИ, вам не вдасться уникнути неприємної серйозної розмови, яка може бути оприлюднена. Важливо нагадати про неприємності, які можуть статися після цього.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні будьте тихіше за воду, нижче трави. Не виключено, що дехто може неправильно розцінити вашу ділову активність і вважати вас надмірно самовпевненим.

♓️ РИБИ, швидше за все, саме цей день дозволить дійти згоди з партнером або здобути мир у душі. Вплив планет нейтральний – можна займатися своїм здоров'ям, господарськими справами.