Завантажити ще

Новий виток маразму: російські депутати знайшли у пандемії коронавірусу "український слід"

Новий виток маразму: російські депутати знайшли у пандемії коронавірусу
Фото: екран відео \канал Дума

У пандемії коронавірусу в Росії знайшли "несподіваний український слід", що веде до горезвісних "українських біолабораторій". Такого висновку дійшли депутати Держдуми від ЛДПР. Відео із заявою Андрія Діденка поширили 22 березня російські засоби масової пропаганди.

Депутат впевнено заявив, що робота над поширенням коронавірусу була окремим напрямом дослідження в українських біологічних лабораторіях, що фінансуються Пентагоном. За словами представника ЛДПР, гроші виділялися на розповсюдження COVID-19 через "перетинчастокрилих, рукокрилих кажанів і гризунів".

- Несподівано ми з вами починаємо спостерігати, що у справі поширення коронавірусу останні кілька років проявляється, виявляється чітко український слід. Оскільки це було окремим напрямком дослідження у цих біологічних лабораторіях, що фінансуються Пентагоном на поширення ковіда, всіх інфекцій SARS на всіх видах перетинчастокрилих, рукокрилих кажанів, гризунів, - сказав російський депутат.

Раніше російський режисер Микита Міхалков злякався українських перелітних птахів - носіїв біозброї, назвавши "розробку" бактеріологічної зброї "фашистською спробою знищення слов'янського етносу".

Російська пропаганда за кілька днів до вторгнення до України почала поширювати фейки про те, що наша країна має плани і можливості створити власну ядерну зброю. Незабаром після нападу тема зброї масового знищення, яка нібито розроблялася в Україні, доповнилася темою хімічної зброї та американських бактеріологічних лабораторій.

В ООН на офіційному рівні категорично відкинули російські фейки, які стосуються участі України у розробках біологічної й хімічної зброї. Українська влада та військові також неодноразово повторювали, що жодної зброї масового знищення на території країни не розробляли і не мають.